Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Fotografie a obrázky, které děti nebo paní učitelky mohou vlepit do památníčku ZDARMA, budoucím prvňáčkům připomenou prožitá léta ve školce.

Školní rok se blíží ke svému konci a budoucí prvňáčci se loučí se svou školičkou, do které mnohdy chodili několik let. Malou památkou na společně strávená léta ve školce může být tento památníček, do kterého mohou paní učitelky zapsat nejdůležitější okamžiky, které dítě v mateřské škole prožilo. Děti nebo paní učitelky mohou do památníčku nalepit fotografie z různých akcí a děti si ho ozdobit obrázky. V závěru naleznete krátké rozloučení s budoucím školáčkem.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

 pamatnicek ze skolky uvod 800
 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ