Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku ZDARMA naleznete několik pracovních listů, které jsou motivované příchodem Mikuláše a jeho doprovodu.

Děti si prostřednictvím listů procvičí grafomotorické dovednosti (kličky), zrakovou diferenciaci, počet a čísla do pěti, budou se seznamovat s některými písmeny a procvičí si zrakovou analýzu a syntézu. Pracovní listy využijí rodiče dětí předškolního věku, ale také paní učitelky v mateřské škole před příchodem Mikuláše nebo v rámci andělských a čertovských dní.

 zdarma mikuláš uvod 2019 1000

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem. 


 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM