Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V podzimním e-booku ZDARMA naleznete několik pracovních listů, které děti předškolního věku provedou podzimními dny.

Děti si prostřednictvím listů procvičí logické myšlení, základní a doplňkové barvy, počet a čísla do šesti, grafomotorické dovednosti (kruh, horní a dolní oblouk, kličky), sluchovou analýzu a syntézu a logické myšlení. Děti se budou seznamovat s geometrickými tvary, procvičí si zrakovou percepci a zrakovou paměť, dále sluchovou analýzu a syntézu a slovní zásobu.

 

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem. 


 podzim zdarma 2019 uvod 1000
 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM