Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Pohádkový e-book ZDARMA děti prostřednictvím několika pracovních listů zavede do světa čar a kouzel nejznámějších českých pohádek.

Děti v rámci pracovních listů mohou pomoci nešťastné princezně, které se roztrhly korále. Děti za vyplnění každého pracovního listu si mohou jeden korálek v úvodu e-booku vybarvit. Děti si prostřednictvím listů procvičí grafomotorické dovednosti, geometrické tvary, zrakovou diferenciaci, orientaci na ploše, počet a čísla do pěti, sluchovou analýzu a syntézu, slovní zásobu a děje známých pohádek.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem. 


 pohadky 2019 uvod 1000
 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM