Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V krátkém e-booku ZDARMA naleznete několik diplomů a památečních listů, které můžete využít v průběhu celého školního roku.

Jednotlivé diplomy a památeční listy jsou v barevné podobě, naleznete zde Diplom za pomoc druhým, Diplom za vzorné chování, Diplom za statečnost, Pochvalný list, Památeční list na první den ve školce, Narozeninový list a dále diplomy spojené s názvy jednotlivých tříd (Myšičkový diplom, Žabičkový diplom, Motýlkový diplom, Delfínkový diplom, Čertovský diplom, Beruškový diplom, Pastelkový diplom, Kytičkový diplom, Jablíčkový diplom, Ježečkový diplom, Kuřátkový diplom, Včeličkový diplom, Zajíčkový diplom, Mravenečkový diplom, Veverčí diplom, Rybičkový diplom, Sovičkový diplom, Pejskový diplom a Kočičkový diplom.

Jednotlivé diplomy lze také kombinovat s medailemi, kartami pro narozeninový kalendář, jmenovkami a dalšími drobnostmi, které naleznete v e-booku Moji kamarádi ze školky a Medvídek jde do školky.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

 
 diplomy a pamatecni listy uvod 1000 1
 
 
 
 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ