Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Počítáte s dětmi, kolik dnů zbývá do Vánoc? Pro Vás je určen tento e-book plný drobných adventních úkolů na každý den.

 

V e-booku naleznete 24 úkolů a pracovních listů, které pomohou dětem zkrátit čas čekání na Ježíška. Úkoly mohou děti plnit jak v mateřské škole, tak doma s rodiči. Děti si prostřednictvím listů procvičí matematické představy, kreslení, slovní zásobu, zrakovou percepci, jemnou i hrubou motoriku, grafomotorické dovednosti, logické myšlení, připomenou si nejznámější vánoční tradice, upevní si prosociální chování, připomenou si vánoční básničky a koledy, a hlavně se budou moci společně s úkoly těšit na Štědrý den.

 

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

 
 adventni kalendar uvod 1000 1
 
 
 
 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM