Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku ZDARMA naleznete několik pracovní listů, které děti seznámí s některými typickými znaky České republiky.

 

Děti se prostřednictvím pracovní listů seznámí s vlajkou České republiky, obtáhnou si a poskládají mapu naší republiky. Dále se seznámí s některými zámky a hrady a procvičí si zrakovou percepci a orientaci na ploše, seznámí se s některými jmény českých králů a procvičí si grafomotorické dovednosti (zuby, horní a dolní oblouk, ovál, kličky). Děti si procvičí čísla a počet do pěti.

E-book je ve formátu PDF, jeho stažení bude aktivováno po kliknutí na odkaz pod obrázkem.

 
 poznavame ceskou republiku 1000
 
 
 
 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ