Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Články

Jak připravit svého broučka do mateřské školy?

Vstup dítěte do mateřské školy je velkou událostí nejenom pro samotné dítě, ale i pro jeho nejbližší okolí. Rodiče přestávají mít nad dítětem neustálou kontrolu a dítě se tak poprvé vzdaluje od lidí, kteří mu poskytovali bezmezný pocit jistoty a bezpečí. Proto není divu, že tento velký okamžik vzbuzuje v rodičích nejistotu a možná i trochu strach, zda jejich malý brouček vše zvládne a dokáže se do jisté míry o sebe postarat.

 

Číst dál...

Než začneme psát...

Cesta od prvního nahodilého čárání, kdy dítě drží tužku v dlani a nahodile střídá ruce, ke skutečnému a záměrnému vedení tužky je dlouhá a vyžaduje získání řadu dovedností, bez kterých se správné budoucí psaní neobejde.

 

Číst dál...

Do školky bez slziček

Nástup do školky je velkou událostí jak pro dítě, tak pro jeho nejbližší okolí. Na tyto dny se připravuje celá rodina zpravidla několik týdnů. A jak první dny ve školce zvládnout? Tady je několik typů do začátku.

Číst dál...

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM