Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete na každý týden ve školním roce jednu omalovánku zaměřenou k tématům, se kterými se děti zpravidla seznamují v průběhu roku.

 

E-book je určen (nejen) pro rodiče dětí předškolního věku a paní učitelky a pány učitele v mateřských školách.

 

1uvod omalovanky 500

 

E-book obsahuje 40 omalovánek. Každá omalovánka má svoji barevnou předlohu a  obrázek, který mohou děti vybarvit.

Omalovánky jsou mezi dětmi velmi oblíbenou a vyhledávanou aktivitou, prostřednictvím které si děti procvičí úchop a správné vedení psacího náčiní, přesnost, zrakovou diferenciaci a názvy jednotlivých barev. Omalovánky také přispívají k relaxaci dítěte. Děti si díky tematicky zaměřeným omalovánkám upevňují nabyté znalosti, které získají v mateřské škole prostřednictvím dalších aktivit.


 

omalovanky ukazka 500 
 

Omalovánky jsou koncipované tak, aby odrážely aktuální dění v okolí dítěte v průběhu školního roku (Babí léto, Mikuláš, Vánoce, Zimní sporty, Karneval, Domácí zvířata, Doprava, Jiné národnosti apod.).

 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 130 Kč 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM