Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje na každý týden ve školním roce jeden pracovní list. Prostřednictvím pracovních listů si děti procvičí téměř všechny dovednosti potřebné (nejen) u zápisu do základní školy, ale také na ně budou navazovat při budoucím čtení, psaní a počítání.

 

Komu se bude e-book hodit?

E-book je určen pro všechny rodiče dětí předškolního věku a také pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol.

 chystame se k zapisu 2019 uvod1 1000

Jak je e-book koncipován?

V e-booku se nachází 38 pracovních listů a dvě stránky básniček. Zadání jednotlivých pracovní listů je motivované dvěma postavičkami – Amálkou a Honzíkem.

 

 

Co si předškoláčci procvičí?

V e-booku naleznete 40 pracovních listů, prostřednictvím kterých si Váš drobeček procvičí téměř vše, co bude potřebovat (nejen) u zápisu do základní školy. Budoucí prvňáček si díky jednotlivým pracovním listům procvičí své grafomotorické dovednosti, matematické představyzákladní i doplňkové barvygeometrické tvarypravolevou orientacilogické myšlenízrakovou analýzu a syntézuzrakovou diferenciacisluchovou analýzu a syntézusluchovou diferenciacislovní zásobumotoriku mluvidelčasovou posloupnostpaměťhrubou i jemnou motoriku a připomene si jednotlivá roční období a dny v týdnu.

E-book obsahuje dvě básničky k zápisu do školy a básničku o ročním období a o dnech v týdnu. V e-booku je také dostatečné množství prostoru pro vlastní kresbu dítěte (kresba rodiny, postavy, domu apod.).

 chystam se k zapisu 2019 ukazka1 1000

 

Jaké jsou výhody e-booku?

Rodiče díky pracovním listům zpravidla zjistí (ví), že jejich drobeček, některé oblasti zvládá lépe a jiné hůře. Proto je důležité dítě podpořit v oblastech, které se mu daří, a zároveň nenásilně rozvíjet i to, co je třeba zlepšit. Každý jsme jiný, ale věřte, že pravidelné zábavné „hraní na školu“ může bavit, jak vás rodiče, tak vašeho budoucího prvňáčka. K těmto zábavným chvilkám můžete využit i další naše e-booky.

chystáme se k zapisu 2019 ukazka2 1000

 

 

Další inforamce o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

 Cena: 240 Kč

 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM