Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete několik typů karet, které děti hravou formou budou seznamovat se světem písmen.

 

Již děti v předškolním věku se do určité míry zajímají o symboly a znaky kolem sebe. Čím je dítě starší, jeho zájem o písmena a čísla stoupá. V současné době je znalost písmen a číslic umocněna hojným využíváním moderních technologií, které děti velmi brzy a snadno ovládají.


 abeceda hrou uvod 800

 

Karty v tomto e-booku děti budou hravou formou seznamovat s písmeny české abecedy. 

 

E-book obsahuje karty formátu A4. Na každé kartě je jedno velké tiskací písmeno české abecedy. Karty slouží k procvičení jemné motoriky, sluchové analýzy a syntézy a samozřejmě k poznávání jednotlivých písmen (děti mohou například skládat drobné materiály na jednotlivá písmena – kamínky, knoflíky apod., modelovat písmeno přímo na kartu, vytleskávat jednotlivá slova na kartě a poté pokládat drobné předměty na kolečka u jednotlivých obrázků, určovat první a poslední písmeno ve slově atd.).

 

ukazka abeceda hrou 1 800

 
 

Součástí e-booku jsou i karty menší, na kterých naleznete také jednotlivá velká tiskací písmena české abecedy a zpravidla demonstrační obrázek, který začíná daným písmenem. U písmen, které jsou v českém jazyce zastoupeny méně nebo se na začátku slov téměř nevyskytují, demonstrační obrázek nemají. Písmena Q, X, Q uvedeny v e-booku nejsou. Děti prostřednictvím těchto karet mohou skládat krátká slova, své jméno, přepisovat písmena na papír apod.

 

V e-booku také naleznete 18 karet, které obsahují demonstrační obrázek, jeho písemnou podobu a jednotlivá písmena, ze kterých lze dané slovo složit.

 
 ukazka abeceda hrou 2 800

 
 Součástí e-booku jsou i karty, které obsahují vždy čtyři obrázky. Počáteční písmena jednotlivých obrázků společně tvoří jedno slovo, které děti mohou z písmen pod obrázkovou kartou složit.
 
 

ukazka abeceda hrou 3 800

 

Jednotlivé karty je třeba vytisknout.

Karty v e-booku lze začít využívat již v předškolním věku, ale také dobře poslouží v rámci hravého procvičování u prvňáčků.

 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

 Cena: 249 Kč

 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM