Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje na každý týden ve školním roce jeden pracovní list, který se zaměřuje na procvičení a uvolnění jednotlivých kloubů ruky, potřebných ke kreslení a budoucímu psaní.
 

E-book je určen pro rodiče dětí předškolního věku a také pro paní učitelky mateřských škol.

 
Jednim tahem mensi
 

V e-booku se nachází 40 pracovních listů (na každý týden ve školním roce jeden list), které jsou zaměřené na kresbu obrázku jedním tahem. Jednotlivé listy jsou motivované aktuálním děním v okolí dítěte (Ovoce, Lesní zvířata, Uspávání přírody, Mikuláš, Zimní sporty, Karneval, Voda, Domácí zvířata, Doprava a jiné). Pracovní listy korespondují s projekty, které zařazují učitelky mateřských škol ve své každodenní práci.

 

Pracovní listy přispějí k lepšímu uvolnění jednotlivých kloubů, které se podílejí na kreslení a budoucím psaní dítěte.

 

ukazka jednim tahem 2018
 
Pokud Vás e-book plný námětů pro rozvoj grafomotoriky inspiroval, neváhejte a vyzkoušejte se svým dítětem některé z grafomotorických cvičení, které přispějí k uvolnění ruky Vašeho dítěte.

 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 210 Kč

 

 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM