Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V podzimním e-booku naleznete aktivity, které jednoduchou formou budou děti seznamovat se základními proměnami přírody v podzimních měsících.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne, ale také inspiraci pro ranní kruh, pohybovou chvilku a pobyt venku.

 podzim s listkovou vilou 2019 uvod 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V úvodu e-booku naleznete motivační pohádku o Lístkové víle, která dětem jednoduchým způsobem připomeneme některé základní proměny přírody na podzim.

 

Na pohádku navazuje přes 40 aktivit na 103 stránkách. Při realizaci některých her děti manipulují s přírodními materiály, které lze v tomto ročním období snadno sehnat (barevné listí, žaludy, kaštany a jiné). Jednotlivé činnosti se zaměřují nejen na prohloubení vědomostí o změnách v přírodě, ale také na rozvoj estetického vnímání a na rozvoj představivosti dětí. V e-booku se také nachází řada aktivit na procvičení základních i doplňkových barev.

podzim s listkovou vilou 2018 ukazka1 1000

Jaké pomůcky k tématu v e-booku naleznete?

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění – karty k procvičení základních barev a počtu do pěti, karty na procvičení jednotlivých grafomotorických prvků, podzimní sudoku, lístkové logické řady, podzimní pexeso, karty s veverkou k procvičení počtu a čísel do šesti, karty s listím k procvičení zrakové percepce, karty k procvičení pojmů malý/větší/největší, lístkové puzzle, podzimní demonstrační obrázky atd.

 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy

V závěru e-booku naleznete tři pracovní listy, prostřednictvím kterých si děti procvičí zrakovou percepci, grafomotorické dovednosti (šikmá čára) a geometrické tvary.

 podzim s listkovou vilou 2018 ukazka2 1000

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 170 Kč 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM