Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete řadu aktivit a námětů, které budou u dětí předškolního věku podporovat příjemné zážitky, spojené s tradicí příchodu Mikuláše, anděla a čerta.

 

Pro koho je e-book určen? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den v mateřské škole.

 certic lumpici uvod 2019 1000

 

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V úvodu e-booku se nachází základní informace o tradici svatého Mikuláše a motivační dopis pro děti, na který navazují aktivity na 107 stranách, prostřednictvím kterých si děti budou procvičovat svoje komunikační schopnosti, matematické představy, grafomotorické dovednosti, logické myšlení, zrakovou i sluchovou percepci. Součástí e-booku jsou náměty na „čertovské“ výrobky, dvě básničky a čertovská písnička.

 

certici lumpici ukazka1 2018 1000

Mohu si vytisknout nějaké pomůcky pro práci s dětmi?

Součástí jedné z aktivit je šest „čertovských“ pracovních listů, karty na procvičení grafomotorikých dovednosti, geometrických tvarů, barev a některých prostorových pojmů. V e-booku také naleznete Mikulášské sudoku, geometrické tvary, díky kterým si děti mohou poskládat čertíka, čertovskou hru a mikulášské pytle k procvičení zrakové percepce, karty k procvičení prostorových pojmů a počtu a čísel do deseti, čertovské artikulační cvičení a obrázky čertíků a andílků.

 

V e-booku také naleznete náměty na čertovský den

V e-booku se můžete také inspirovat aktivitami, které lze využít při „čertovském dnu“. Jednotlivé zábavné úkoly jsou motivované dopisy od samotného Lucifera. V závěru e-booku se nachází „Pekelné diplomy“ pro hodné kluky a holčičky.

 

certici lumpici ukazka2 2018 1000

Součástí e-booku jsou i pracovní listy k vytištění

Děti si díky pracovním listům procvičí grafomotorické dovednosti (zuby), rozklad slov na slabiky, počet do tří, zrakovou analýzu a syntézu a stříhání.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

 

Cena: 170 Kč

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM