Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje aktivity, díky kterým budou děti získávat elementární poznatky o přírodě v zimních měsících.

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den v mateřské škole.

 

kralovstvi vlocek uvod 2019 9 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet?

V úvodu e-booku se nachází motivační pohádka o Královně vloček, která dětem jednoduchým způsobem přiblíží hlavní proměny přírody v zimních měsících.

Na pohádku navazuje téměř 50 aktivit na 106 stranách, prostřednictvím kterých děti budou získávat nejen elementární poznatky o přírodě, ale také budou rozvíjet své komunikační dovednosti, logické myšlení, předmatematické představy, fantazii, spolupráci a další.

 

kralovstvi vlocek ukazka1 2019 1000

Jaké pomůcky k vytištění v e-booku najdete?

V e-booku se nachází celá řada aktivit, jejichž součástí jsou i nejrůznější pomůcky k vytištění. V e-booku naleznete zimní pexeso, logické řady motivované vločkami, karty s barevnými vločkami k procvičení základních i doplňkových barev, karty k rozvoji sluchové analýzy a syntézy, sněhuláci k poznávání písmen, karty na procvičení časové posloupnosti a matematických představ. Součástí e-booku jsou také kartypodle kterých děti mohou stavět stavby z geometrických tvarů. E-book obsahuje také obrázky, podle kterých se děti budou seznamovat se základními znaky zimy.

V e-booku se nachází náměty na výtvarné činnosti, které jsou zpravidla doplněny ilustračním obrázkem. Součástí e-booku jsou dvě zimní písničky a básnička o zimním oblečení.

 

kralovstvi vlocek ukazka2 2019 1000

 

Součástí e-booku jsou i náměty na Den sněhových vloček

V závěru e-booku naleznete náměty aktivit pro Den sněhových vloček (Bílý den), které budete moci s dětmi vyzkoušet v průběhu celého dne.

 

V e-booku naleznete pracovní listy k tématu

Děti si prostřednictvím listů procvičí rozumové dovednosti (co patří k zimě), počet do pěti, zrakovou percepci a grafomotorické dovednosti (svislá čára, zuby, kličky, osmičky).

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM