Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete náměty aktivit, prostřednictvím kterých se děti předškolního věku budou seznamovat s jednotlivými částmi lidského těla, s některými orgány a s jejich funkcemi.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne v mateřské škole.

 lidskě telo uvod 2019 9 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V e-booku se nachází přes 50 aktivit na 94 stranách, díky kterým budou děti poznávat svoje tělozískají povědomí o způsobech ochrany svého zdraví, procvičí si základní i doplňkové barvyčísla a počet do šesti, zrakovou paměť, zrakovou analýzu a syntézu, regulaci výdechového proudu, artikulační dovednosti, komunikační dovednosti a slovní zásobu. Při některých aktivitách budou svět poznávat všemi smysly.

 

lidske telo ukazka1 1000

 

Jak je e-book rozdělen?

Náměty aktivit jsou rozděleny do kapitol, které jsou zaměřené na poznávání jednotlivých částí lidského těla, opěrnou a pohybovou soustavu, dýchací soustavu, trávicí soustavu, nervovou soustavu, rozmnožovací soustavu, kožní soustavu a naše smysly.

 

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění.

V e-booku naleznete karty s prstíky k procvičení základních i doplňkových barev, karty pro tvorbu vlastního obličeje (základní lidské emoce), puzzle k procvičení počtu a čísel do šesti, puzzle k poznávání lidského těla, puzzle s částmi lidského těla, jednoduchou kostru k sestavení, demonstrační obrázky pro čistění zubů, artikulační cvičení se zoubkem a další.

 lidske telo ukazka2 1000

 

V e-booku naleznete demonstrační obrázky k tématu.

Součástí e-booku je i obrázková příloha, ve které naleznete demonstrační obrázky k opěrné soustavě, pohybové soustavě, oběhové soustavě, trávicí soustavě, dýchací soustavě a vylučovací soustavě. Jednotlivé obrázky jsou přizpůsobené dětem předškolního věku. Součástí této přílohy jsou i obrázky lidského života od prenatálního období po stáří.

 

Součástí e-booku jsou pracovní listy.

V e-booku naleznete tři pracovní listy k tématu, díky kterým si děti procvičí grafomotorické dovednosti (zuby, horní a dolní oblouk, vlnky a kličky), zrakovou diferenciaci a počet a čísla do šesti.

 

lidske telo ukazka3 1000

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 180 Kč


 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM