Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V jarním e-booku naleznete aktivity, které budou jednoduchou formou děti seznamovat se základními proměnami přírody na jaře.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol.

jarni probuzeni 2019 9 uvod 1000

 Co v e-booku najdete a v čem se mohou děti rozvíjet?

V úvodu e-booku naleznete motivační pohádku, která dětem jednoduchým způsobem přiblíží hlavní proměny přírody v jarních měsících. Na pohádku navazuje přes 40 aktivit na 100 stranách. Děti prostřednictvím jednotlivých aktivit budou nejenom získávat elementární poznatky o přírodě na jaře, ale také se seznámí s některými jarními květinami, procvičí si základní i doplňkové barvylogické myšlenípočítání do šestizrakovou paměť a diferenciacisluchovou paměť a sluchovou orientaci. Děti se mohou naučit nové jarní básničky a písničku.

V rámci jednotlivých činnosti si děti procvičí jemnou motoriku, budou manipulovat s drobnými materiály jako jsou kolíčky, vlna a PET víčka. Součástí e-booku jsou i náměty na výtvarné činnosti, které jsou zpravidla doplněny ilustračním obrázkem.

 

jarni probuzeni 2019 ukazka1 1000

 

Budete si moci něco vytisknout?

Součástí e-booku je řada aktivit, jejichž součástí jsou nejrůznější pomůcky k vytištění. V e-booku naleznete veselé housenky k procvičení barevjarní logické řadykvětinové karty k procvičení matematických představkytičky k procvičení barevvčelí úl k rozvoji logického myšlení a zrakové pamětiptáčky a jejich hnízda k procvičení počtu větší/menší/prostřední, barevné motýlky, včelky k rozvoji zrakové diferenciace, stínové pexeso, demonstrační obrázky, podle kterých se děti budou seznamovat se základními znaky jara. V závěru e-booku naleznete motýlka pro reflexy projektu dětmi.

 

jarni probuzeni 2019 ukazka2 1000

 

Součástí e-booku jsou pracovní listy.

V e-booku naleznete tři pracovní listy k tématu, díky kterým si děti procvičí grafomotorické dovednosti (zuby, horní a dolní oblouk, horní a dolní kličky, vlnovky), základní geometrické tvary a zrakovou diferenciaci.

 

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM