Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje aktivity, díky kterým budou děti předškolního věku získávat elementární poznatky o koloběhu vody.

 

Komu se e-book bude hodit? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských školE-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne v mateřské škole.

s kapicko kolem sveta uvod 2019 9 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V úvodu e-booku naleznete motivační pohádku o kapičce, která se vydala na dalekou cestu za mořem. Pohádka jednoduchým způsobem přibližuje dětem koloběh vody.

Na pohádku navazuje přes 40 aktivit na 96 stranách, prostřednictvím kterých se děti budou seznamovat nejen s koloběhem vody, ale také si připomenou některá zvířata a rostliny, které mohou vidět u vodních toků a vodních ploch. Děti prostřednictvím her a rozhovorů získají povědomí o tom, že voda skrývá různá nebezpečí. Děti si dále budou procvičovat jemnou motoriku (stříhání, vytrhávání, práce s drobným materiálem), vyzkouší si některé pokusy s vodou, procvičí si matematické představy, základní i doplňkové barvy, prostorové pojmy, sluchovou a zrakovou percepci a grafomotorické dovednosti.

 s kapickou kolem sveta ukazka1 2019 1000

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění.

E-book obsahuje řadu aktivit, jejichž součástí jsou nejrůznější pomůcky k vytištění. V e-booku naleznete karty s rybkami k procvičení základních i doplňkových barev a počtu do 6, obrázky k rozvoji pravolevé orientace, karty k procvičení první hlásky ve slově a k poznávání písmenbarevné deštníky k procvičení základních i doplňkových barev a k poznávání písmen, skrývačku, vodní puzzlekarty k procvičení grafomotorických dovedností motivované loďkou, demonstrační obrázky k tématu. Součástí e-booku jsou dvě básničky.

 

Součástí e-booku jsou pracovní listy.

V e-booku naleznete tři pracovní listy k tématu, díky kterým si děti procvičí zrakovou percepci a prostorové pojmy.

s kapickou kolem sveta ukazka2 2019 1000

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 170 Kč

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM