Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku se nachází aktivity, prostřednictvím kterých budou děti získávat elementární poznatky o domácích a hospodářských zvířatech. Děti si také budou upevňovat kladný vztah ke zvířatům a ke všemu živému.

 

Komu se e-book bude hodit? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských školE-book obsahuje náměty aktivit, které lze zařadit v průběhu celého dne, ale i v rámci ranního kruhu, pohybové chvilky a pobytu venku.

za zviratky na dvorecek 2019 9 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet?

V e-booku se na 105 stranách nachází přes 40 aktivit, díky kterým si děti nejenom připomenou názvy různých domácích a hospodářských zvířat, ale také si ke zvířatům budou vytvářet pozitivní vztah. Prostřednictvím aktivit si děti procvičí zrakovou analýzu a syntézu, konstantnost vnímání, základní i doplňkové barvy, zrakovou paměť, konstruktivní dovednosti, čísla a počet do deseti, empatii, komunikační dovednosti a prostorové pojmy. Děti budou skládat z papíru, manipulovat s drobným materiálem a učit se spolupracovat.

 za zviratky na dvorecek ukazka1 2019 1000

 

 Jaké pomůcky k vytištění v e-booku najdete?

V e-booku se nachází řada pomůcek k vytištění, které mohou paní učitelky a páni učitelé využít při práci s dětmi. V e-booku naleznete např. králíčky k procvičení základních i doplňkových barev, zvířátka a jejich stíny, pexeso, puzzle, karty se zvířátky k procvičení matematických představ. Součástí e-booku jsou i karty, díky kterým se děti budou učit pojmenovávat samce, samičku a mláďátko jednotlivých zvířat, puzzle a veselý pejsek k procivčení počtu a čísel do deseti, tabulky se zvířátky, díky kterým děti budou řadit obrázky podle velikosti a procvičí si prostorové pojmy. V e-booku naleznete i různé aktivity spojené s tvořením, které jsou zpravidla doplněny ilustrační fotografií.

 

 za zviratky na dvorecek uzkazka2 2019 1000

V e-booku naleznete pracovní listy k tématu

Děti si prostřednictvím listů si připomenou názvy některých domácích zvířat a jejich mláďat, procvičí si zrakovou diferenciaci a počet a číslo do šesti.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM