Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Děti si prostřednictvím aktivit, které e-book nabízí, připomenou základní dopravní prostředky a formou her se budou učit dodržovat pravidla bezpečnosti v silničním provozu.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit, které lze zařadit v průběhu celého dne, ale i v rámci ranního kruhu, pohybové chvilky a pobytu venku.

 doprava uvod 2019 9 1000

 Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet?

Děti prostřednictvím jednotlivých aktivit budou získávat zkušenosti s tím, jak se zachovat v jednoduchých dopravních situacích. Také si procvičí počítání do desetizákladní i doplňkové barvy, jemnou motoriku, grafomotorikuzrakovou paměťlogické myšleníartikulaci mluvidelsluchovou paměťkonstruktivní dovednostigeometrické tvary a další.

 doprava ukazka 2019 1 2000

 

Jaké pomůcky k vytištění v e-booku najdete?

V e-booku naleznete drobné pomůcky k vytištění, které mohou paní učitelky a páni učitelé využít při práci s dětmi. V e-booku se nachází nákladní auta se dřevem k procvičení počtu do šestibarevná autíčka k procvičení základních i doplňkových barev,demonstrační obrázky nejrůznějších dopravních prostředků, pexeso s dopravními prostředky, mašinka plná hraček k procvičení počtu do šesti a k porovnávání množství a dopravní logické řady, dopravní puzzle, karty k poznávání písmen a k rozvoji zrakové diferenciace a autobus, díky kterému si děti procvičí číslice a počet do deseti.

 doprava ukazka2 2019

V e-booku naleznete pracovní listy k tématu

Děti si prostřednictvím listů procvičí geometrické tvary, grafomotorické dovednosti (zuby, horní a dolní oblouk, horní kličky) a zrakovou percepci.

 

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).


 Cena: 170 Kč

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM