Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete aktivity, které dětem přiblíží jednotlivé příbuzenské vztahy. Děti si prostřednictvím aktivit budou uvědomovat důležitost rodiny a její základní funkce.

Komu se bude e-book hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne, ale také inspiraci pro ranní kruh, pohybovou chvilku a pobyt venku.

 moje rodina uvod 2019 1 1000

V čem se budou děti rozvíjet?

Děti si prostřednictvím jednotlivých aktivit budou uvědomovat důležitost rodiny a nezastupitelnou funkci jednotlivých členů. Děti se seznámí se základními názvy jednotlivých členů rodiny. Děti prostřednictvím jednotlivých činností budou procvičovat základní i doplňkové barvy, počítání do šesti, slovní zásobu, grafomotorické dovednosti, zrakovou diferenciaci, jemnou i hrubou motoriku.

 

 Co v e-booku všechno naleznete?

E-book obsahuje 104 stran plných aktivit, které se zaměřují jak na skupinovou práci, tak práci ve dvojici nebo samostatně. Některé aktivity obsahují drobné pomůcky k vytištění. V závěru e-booku naleznete několik námětů na akci "Den rodin".

moje rodina ukazka1 2019 1000

 

Jaké pomůcky si budete moci vytisknout?

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění. V e-booku naleznete karty, podle kterých budou děti navlékat korálky pro maminku, karty, prostřednictvím kterých se nejstarší děti předškolního věku budou učit základy sčítání a odčítání do čtyř, veselé hamburgry k procvičení zrakové diferenciace a paměti, karty k procvičení grafomotorických dovedností a zrakové diferenciace, barevné domečky k procvičení počtu do šesti, rodinné sudoku a rodokmen rodiny. V e-booku se také nachází karty, které dětem přiblíží jednotlivé vztahy v rodině (maminka x tatínek, babička x dědeček, dcera x syn, sestra x bratr, teta x strýc apod).

 

V e-booku naleznete náměty pro "Den rodin"

V závěru e-booku naleznete řadu námětů na aktivity, které lze využít v rámci Dne rodin. Jednotlivé aktivity jsou založené na spolupráci rodiče a dítěte (společné věšení prádla, navlékání korálů pro maminku, jízda ve vozíku apod.). Paní učitelky mohou využít předem připravených karet pro jednotlivá stanoviště, které stačí pouze vytisknout a připevnit k dané aktivitě.

 moje rodina ukazka2 2019 1000

 Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete čtyři pracovní listy, díky kterým si děti procvičí grafomotorické dovednosti, zrakovou percepci, logické myšlení a základní i doplňkové barvy.

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM