Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete aktivity, které děti zavedou mezi indiány. Děti si prostřednictvím jednotlivých aktivit budou uvědomovat, že se lidé mohou vzájemně lišit, a budou se učit být k těmto odlišnostem tolerantní.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit, které lze zařadit v průběhu celého dne, ale i v rámci ranního kruhu, pohybové chvilky a pobytu venku.

mali indiani 2019 9 uvod 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet?

Děti budou získávat elementární poznatky o jiné kultuře, budou se seznamovat s odlišnými zvyky. Děti se budou učit, že všichni lidé mají stejnou hodnotu, i když jsou každý jiný. V e-booku naleznete návod na jednoduché indiánské hudební nástrojeindiánský náhrdelníklapač snů, indiánská trička, tee-pee nebo indiánskou čelenku. Děti budou hledat a počítat barevná indiánská peříčka, stavět totem podle předlohy, zahrají si indiánské sudoku a pexeso, procvičí si logické myšlení a připomenou si pravidla slušného chování.

 mali indiani 2019 ukazka2 1000

Jaké pomůcky k vytištění v e-booku najdete?

V e-booku naleznete drobné pomůcky k vytištění, které mohou paní učitelky a páni učitelé využít při práci s dětmi. V e-booku se nacházejí barevná pírka, indiánské pexeso, karty k procvičení počtu a čísel do sedmi, karty pro navlékání korálků, barevné teepee k procvičení geometrických tvarů, totem k rozvoji zrakové percepce, indiánské sudoku a indiánské logické řady.

 mali indiani 2019 ukazka1 1000

 

V e-booku naleznete pracovní listy k tématu

Děti si prostřednictvím listů procvičí grafomotorické dovednosti, zrakovou percepci a počet a čísla do pěti.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM