Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje aktivity, které děti zavedou do zoologické zahrady. Děti se prostřednictvím jednotlivých činností budou seznamovat s jejími obyvateli. 

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne, ale také inspiraci pro ranní kruh, pohybovou chvilku a pobyt venku.

zviratka ze zoo uvod 1000 2019

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet?

V e-booku naleznete aktivity, které dětem připomenou některá zvířata žijící v zoologické zahradě. Prostřednictvím her budou děti ke zvířatům získávat  pozitivní vztah. Děti si prostřednictvím aktivit také procvičí zrakovou paměť, stříhání, zrakovou analýzu a syntézu a zrakovou diferenciaci, čísla a počet do deseti, jemnou motoriku, slovní zásobu a zahrají si zábavné pohybové hry. U jednotlivých aktivit naleznete seznam potřebných pomůcek k realizaci, doporučený věk dětí a popis činnosti.

 zviratka ze zoo 2019 ukazka2 1000

 Jaké pomůcky k vytištění v e-booku najdete?

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění. E-book obsahuje 30 demonstračních obrázků zvířat ze zoologické zahrady, pexeso, domino, puzzlekarty k procvičení zrakové diferenciace (zvířátka a jejich stíny, "putování zvířátek"), dikobraze k procvičení počtu do šesti, karty s papoušky i s dalšími zvířátky, díky kterým si děti procvičí počítání do deseti, karty k procvičení stříhání a další.

 

 zviratka ze zoo 2019 ukazka1 1000

 V e-booku naleznete pracovní listy k tématu

Součástí e-booku jsou i tři pracovní listy, díky kterým si děti procvičí grafomotorické dovednosti (horní oblouk), pravolevou orientaci a zrakovou percepci. Děti se budou seznamovat také s některými písmeny.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM