Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje aktivity, díky kterým budou děti lépe překonávat počáteční adaptační obtíže na začátku školního roku a budou se seznamovat se školkou a novými kamarády.

 

Pro koho je e-book určen? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den v mateřské škole a řadu drobných pomůcek k vytištění na výzdobu třídy pro začátek školního roku.

 

kamaradi ze skolky 2019 uvod 1000 


Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V e-booku naleznete aktivity, které byly součástí e-booku již dříve, ale dále je e-book doplněn o několik her nových a řadu obrázků a karet, které mohou ozdobit třídu mateřské školy.

E-book obsahuje 205 stran a můžeme ho rozdělit na dvě hlavní části.

V první části e-booku naleznete náměty na jednoduché hry a aktivity, které budou děti seznamovat s prostředím mateřské školy, s kamarády a s paní učitelkou. Jednotlivé aktivity, které byly součástí e-booku již dříve, si mohou zpravidla zahrát jak děti tříleté, tak i jejich starší kamarádi, kteří už školku dobře znají. Jednotlivé aktivity mají zpravidla jednoduchá pravidla a přispívají k upevňování vzájemných vztahů mezi dětmi i dospělými, dále přispívají k rozvoji prosociálního chování a k začleňování nových dětí do kolektivu.

V druhé části e-booku naleznete řadu nových pomůcek k výzdobě třídy pro první dny ve školce.

 

 moji kamaradi ze skolky2018 ukazka2 800

 

Jaké pomůcky si budete moci vytisknout?

V e-booku naleznete „Nedokončené obrázky“ a hru „Školka plná tvarů, prostřednictvím kterých si děti procvičí zrakové vnímání a názvy geometrických tvarů, karty s dětmi k procvičení počtu a čísel do deseti a puzzle pro nejmenší s dětskými obličeji.

 

Čím budu moci vyzdobit třídu?

V e-booku naleznete návod na papírový narozeninový dort, řadu karet pro narozeninový kalendář (balonkový, s ročním obdobím nebo se symbolem své třídy - Sluníčko, Myšičky, Žabičky, Motýlci, Delfínci, Čertíci, Berušky, Pastelky, Kytičky, Pejsci, Kočičky, Jablíčka, Ježci, Kuřátka, Včeličky, Zajíčci, Mravenečci, Veverky, Rybky, Sovičky, Bobříci, Krtečci, Broučci, Cvrčci, Skřítci, Piráti, Indiáni, Tučňáčci a Citrónky), barevné pastelky, na které lze nalepit texty písniček či básniček, které se děti v průběhu roku naučí nebo zde můžete nalepit fotografie z různých akcí třídy, karty na fotky pro třídní tablo (se symbolem dané třídy, s obrázkem dětí nebo mašinkové tablo), jmenovky do šatny (s hračkami nebo se symbolem dané třídy), třídní medaile se symbolem třídy a jmenovky pro děti v prvních dnech školky.

Součástí e-booku je i list s pravidly pro rodiče, který můžete umístit na viditelné místo v šatně. Pravidla zahrnují nejčastější problémové situace s rodiči, na které paní učitelky musí často rodiče upozorňovat.

moji kamaradi ze skolky 2018 ukazka3 8001

 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete tři pracovní listy, díky kterým si děti budou uvědomovat, že nejsou na světě samy, že mohou mít kamarády, kteří mají určité charakteristické vlastnosti, nějak vypadají a mají určité emoce.

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM