Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete řadu aktivit a námětů, prostřednictvím kterých se děti budou seznamovat s pravidly třídy, učit se je respektovat a dodržovat.

 

Pro koho je e-book určen? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty k práci s dětmi předškolního věku a třídní pravidla v barevné a černobílé podobě k vytištění.

 pravidla uvod 2019 1000

 

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V e-booku na 115 stranách naleznete aktivity, které byly součástí e-booku již dříve, ale dále je e-book doplněn o několik nových her pro děti, o barevná třídní pravidla a pracovní listy pro každé pravidlo uvedené v e-booku.

E-book obsahuje devět krátkých příběhů o Amálce a Honzíkovi, které dětem přiblíží některé problematické situace v prostředí mateřské školy. Děti se s těmito situacemi díky příběhům seznámí a budou se samy snažit přijít na jejich správné řešení. Z příběhů lze vyvodit devět základních pravidel, které mohou paní učitelky a páni učitelé uplatnit ve své třídě.

 

Jaká pravidla v e-booku naleznete?

 

Pravidlo kouzelných slovíček.

Pravidlo naslouchání.

Pravidlo nožiček.

Pravidlo stolečku.

Pravidlo pořádníčků.

Pravidlo hodných rukou.

Pravidlo kapičky.

Pravidlo hraček.

Pravidlo postýlky.

 

E-book obsahuje na každé pravidlo několik tematicky zaměřených aktivit, které dětem umožní si pravidlo lépe zapamatovat a ztotožnit se s ním.

 

pravidla ukazka1 2018 800

 

Jaké pomůcky si budete moci vytisknout?

V e-booku k vytištění naleznete medvídkové logické řady, želvičky k procvičení zrakové percepce, karty se zdravými a nezdravými potravinami, karty k procvičení logického myšlení (hra „Co k sobě patří?“), karty určené pro nejstarší děti k prvnímu seznamování s písmeny a k procvičení pojmů spojených s prostředím koupelny a toalety, pamětní list k dodržování pravidel a devět barevných a černobílých obrázků nejčastěji používaných pravidel v mateřské škole.

 pravidla ukazka2 2018 8001

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete devět pracovních listů, které jsou spojeny vždy s jedním pravidlem. Děti si prostřednictvím listů procvičí některé grafomotorické prvky (spirály, čáry), sluchovou analýzu, zrakovou percepci, počet a čísla do pěti. Děti budou také rozvíjet své elementární znalosti.

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM