Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete aktivity, prostřednictvím kterých budou děti poznávat les a život v něm. Děti si prostřednictvím jednotlivých činností budou upevňovat kladný vztah k přírodě a budou se seznamovat s pravidly, které je třeba v lese dodržovat.

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne, ale také inspiraci pro ranní kruh, pohybovou chvilku a pobyt venku.

 les na podzim uvod 2019 1000

 

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V e-booku naleznete 78 stran s aktivitami, které budou u dětí rozvíjet elementární znalosti o životě v lese. Budou u dětí podporovat pozitivní vztah a úctu k přírodě a budou děti seznamovat s pravidly, které je nezbytné dodržovat v lese. Dále budou u dětí rozvíjet předmatematické představy (pojmy malý/vetší/největší), zrakovou diferenciaci, počet a čísla do šesti, základní i doplňkové barvy, sluchovou percepci a slovní zásobu.

 

Jaké pomůcky k tématu v e-booku naleznete?

V e-booku se nachází karty s lesními zvířátky k procvičení pojmů malý/větší/největší, stínové pexeso, muchomůrky, kterým děti budou počítat puntíky, karty k procvičení barev, lesní demonstrační obrázky, obrázky zvířat, které děti budou přiřazovat do lese, na statek, do ZOO nebo do vody.

 pozdim v lese ukazka1 1000

 

Zábavné dopoledne v lese

V e-booku naleznete také několik námětů na hry, které si mohou děti zahrát v lese. K jednotlivým aktivitám budou děti potřebovat především pomůcky z přírody.

 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete tři pracovní listy, prostřednictvím kterých si děti procvičí grafomotorické dovednosti (horní oblouk), sluchovou diferenciaci (rozklad slov na slabiky) a zrakovou diferenciaci.

podzim v lese ukazka2 1000

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM