Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

E-book obsahuje aktivity, které jsou spojeny s pouštěním draků na podzim.

 

Pro koho je e-book určen? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den v mateřské škole.

 draci skolka uvod 2019 1000

 

Co se v e-booku všechno nachází a v čem se mohou děti v rámci jednotlivých aktivit rozvíjet?

E-book obsahuje 101 stran, které jsou plné námětů spojených s tradicí pouštění draka. Děti si kromě upevňování tohoto zvyku budou procvičovat základní i doplňkové barvy a geometrické tvary (kruh, čtverec, trojúhelník, obdélník). Děti si dále procvičí časovou posloupnost, manipulaci s drobným materiálem, seznámí se s některými homonymy, procvičí si prostorové vnímání, budou se učit pojmenovávat základní lidské emoce, budou poznávat počet a čísla do deseti a první hlásku ve slově. Děti se také mohou naučit prostřednictvím e-booku tři nové básničky o papírovém drakovi.

 

draci skolka 2018 ukazka 1000

 

Jaké pomůcky pro hry s dětmi si budu moci vytisknout?

V e-booku naleznete několik pomůcek k vytištění - karty k procvičení časové posloupnosti, karty k procvičení základních i doplňkových barev, dráčky pro dechové cvičení, draky pro manipulaci s PET víčky, šablony k výrobě dráčka z geometrických tvarů, karty pro seznamování se s homonymy, dráčky z geometrických tvarů, karty k pojmenovávání základních lidských emocí, karty k procvičení matematických představ a první hlásky ve slově.

 

 

V e-booku naleznete náměty pro zábavné odpoledne s rodiči

E-book obsahuje také šest aktivit, které mohou paní učitelky využít při školkové Drakiádě s rodiči. K jednotlivý aktivitám naleznete i informační kartu s úkolem, kterou mohou paní učitelky umístit k danému stanovišti.

 

draci skolkva 2018 ukazka2 1000

 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru naleznete tři pracovní listy k tématu, v rámci kterých si děti procvičí geometrické tvary, zrakovou percepci, grafomotorické dovednosti (kličky) a barvy.

 

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 170 Kč

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM