Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete náměty k činnostem, které budou děti seznamovat s tříkrálovou tradicí.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne.

tri kralove uvod 2019 9 1000

 

V čem se budou děti rozvíjet a co v e-booku všechno naleznete?

Děti se prostřednictvím aktivit na 94 stranách seznámí s tradicí tří králů a s charitativní akcí spojenou s touto tradicí. Děti se budou učit napodobovat některá písmena a seznamovat se s čísly. Děti také budou rozvíjet své řečové dovednosti a samostatný mluvní projev.

V e-booku naleznete náměty pro výtvarnou činnost, pro rozvoj matematických představ, zrakové percepce, jemné motoriky a grafomotoriky. Děti se prostřednictvím aktivit seznámí s některými tiskacími písmeny a procvičí si geometrické tvary.

 

 tri kralove 2019ukazka1 1000

 

Jaké pomůcky si budu moci vytisknout?

E-book obsahuje drobné pomůcky k vytištění – šablony pro poskládání domečku z papíru, šablony pro papírové domečky na okno, obrázky tří králů k vybarvení, korunové stínové pexeso, tříkrálové dobble, karty k procvičení grafomotorických dovedností, karty s velkými tiskacími písmeny K, M, B, které lze využít k procvičení jemné motoriky, k rozvoji zrakové i sluchové percepce. V e-booku také naleznete písmenkové puzzle, karty s hvězdami k procvičení zrakové percepce a prostorové orientace, puzzle k procvičení počtu a čísel do šesti a karty ke zhodnocení projektu dětmi.

 

 tri kralove 2019 ukazka2 1000

 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

Děti si prostřednictvím pracovních listů procvičí grafomotorické dovednosti (zuby), zrakovou percepci, orientaci na ploše, geometrické tvary a základní barvy.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

 Cena: 170 Kč

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM