Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete aktivity, prostřednictvím kterých si děti užijí karneval a seznámí se s obdobím masopustu.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol a obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne.

 karnevalove veseli 2019 9 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

Prostřednictvím aktivit v e-booku se děti seznámí s některými lidovými tradicemi, které jsou spojovány s obdobím masopustu. Děti se budou učit chápat humor a vtip a budou rozvíjet svoji tvořivost a estetické vnímání.

V e-booku naleznete aktivity, prostřednictvím kterých si děti procvičí manipulaci s drobným materiálemzákladní i doplňkové barvygeometrické tvarypočítání a čísla do devíti. Děti se budou učit pracovat podle pokynů paní učitelky i kamarádů, procvičí si skládání papíru a stříhání.

 

karnevalove veseli ukazka1 1000

 

Co si budete moci vytisknout?

Součástí e-booku jsou pomůcky k vytištění – klauni k umisťování barevných PET víčekbarevní klauni k procvičování geometrických tvarů a barevklauni k procvičování základních i doplňkových barevbalonky k procvičení počtu do devíti, hlava klauna, kterého si děti mohou ozdobit podle své fantazie nebo podle pokynů paní učitelky či kamaráda. Součástí e-booku jsou i obrázky, které lze využít při tvoření s dětmi (klaunský klobouk, omalovánka klauna, hlava klauna, karnevalové masky). Také si budete moci vytisknout klaunské puzzle pro nejmenší, balonky k poznávání čísel a počtu a k rozlišování první hlásky ve slově a klaunské kartičky k procvičení zrakové diferenciace. V e-booku také naleznete karnevalový pochvalný list k vytištění.

 

karnevalove veseli ukazka2 1000 

V e-booku naleznete náměty na karnevalové hry.

E-booku obsahuje také osm námětů na karnevalové hry, které paní učitelky a páni učitelé jistě ocení.

 

Z e-booku si budete moci vytisknout pracovní listy k tématu.

V e-booku se nachází dva pracovní listy, díky kterým si děti procvičí grafomotorické dovednosti (šnekovnice) a geometrické tvary.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 170 Kč

 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM