Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Prostřednictvím aktivit v e-booku budou děti objevovat kouzlo knížek a vytvářet si k četbě pozitivní vztah.

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol a na 98 stranách obsahuje náměty aktivit, které mohou učitelé využít v průběhu celého dne (nejen) v mateřské škole.

 knizka je muj kamarad 2019 9 uvod 1000

Co se děti prostřednictvím e-booku naučí a v čem se budou rozvíjet?

Děti si prostřednitvím jednotlivých činností budou upevňovat kladný vztah ke knížkám a k budoucímu čtení, budou si osvojovat dovednosti,  které předcházejí budoucímu čtení a psaní, a budou rozvíjet komunikační dovednosti a samostatné vyjadřování.

Jednotlivé aktivity budou u dětí dále rozvíjet sluchovou analýzu a syntézujemnou motorikuzrakovou diferenciacizrakovou paměť, zrakovou analýzu a syntézu, slovní zásobu, rýmování a nadřazená a podřazená slova. Jednotlivé činnosti také budou upevňovat vztahy mezi dětmi a vztah mezi dítětem a učitelem. Děti si také procvičí jednotlivé grafomotorické prvky a budou se seznamovat s písmeny české abecedy a s čísly.

 knizka je můj kamarad 2019 ukazka1 1000

Co si budete moci vytisknout?

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění: obrázkové karty k procvičení první hlásky ve slově a k rozkladu slov na slabikypohádkové lotopohádkové pexesokarty s grafomotorickými prvky, s písmeny a s čísly, které lze překreslovat na jiný papír, modelovat je nebo z písmen skládat jednoduchá slova. V e-booku také naleznete k vytištění pohádkové dobble, jednoduché puzzle s pohádkovými postavamikarty k třiceti zdravotním cvikům, podle kterých mohou cviky přecvičovat svým kamarádům samy děti. Dále v e-booku naleznete karty s rýmy a karty k procvičení nadřazených a podřazených slov.

 

knizka je muj kamarad 2019 ukazka2 1000

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 170 Kč

 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM