Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Zápis do základní školy je pro mnohé děti velkým zážitkem. V tomto e-booku naleznete řadu aktivit, které budou děti na tento velký den připravovat a zároveň u nich budou rozvíjet pozitivní vztah k učení a k poznávání.

 

Kdo v e-booku najde inspiraci?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol a na 102 stranách obsahuje náměty aktivit, které mohou učitelé využít v průběhu celého dne v mateřské škole u nejstarších dětí, které se chystají na vstup do základní školy.

 brzy půjdu do skoly uvod 2019 9 1000

Co se v e-booku nachází a v čem se budou děti rozvíjet?

Děti si prostřednictvím aktivit procvičí téměř vše, co budou potřebovat nejen při zápisu do základní školy, ale také v první třídě. Děti si budou rozvíjet hrubou i jemnou motorikugrafomotorikuzrakovou a sluchovou percepcimatematické představy, časoprostorovou orientaci a řečové dovednosti.

V úvodu e-booku naleznete přehled toho, co by budoucí prvňáček měl všechno znát a umět. Tento jednoduchý přehled mohou paní učitelky pro rodiče umístit na viditelné místo v mateřské škole.

Součástí e-booku jsou tři básničky, které se mohou naučit děti k zápisu.

 brzy půjdu do skoly 2019 ukazka1 1000

 

Jaké pomůcky si budete moci vytisknout?

Součástí e-booku je celá řada pomůcek k vytištění: demonstrační obrázky k procvičení základních i doplňkových barev,geometrických tvarůčíslic a počtu do deseti, některých prostorových a časových pojmů. V e-booku také naleznete karty k zopakování jednotlivých ročních období a dnů v týdnu. Vytisknout si také můžete barevné čtverce k procvičení barev a orientace na plošelogické řadypuzzlekarty se stínovými obrázkykarty ke kimově hře, karty k procvičení počtu a čísel do desetisudoku z geometrických tvarů a karty k procvičení rozkladu slov na slabiky a k určení první a poslední hlásky ve slově.

 

brzy půjdu do skoly 2019 ukazka2 1000

 

A něco navíc…

V závěru e-booku naleznete „vysvědčení ze školky“, které si můžete vytisknout a předat malým šikulům.

 

Pracovní listy, které jsou spojeny s nástupem do základní školy, naleznete také na našich stránkách.

 

Další informace o e-booku:

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

Cena: 180 Kč

 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM