Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Děti se prostřednictvím aktivit v e-booku budou seznamovat s planetou Zemi, vesmírem a sluneční soustavou.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den

 

V čem se budou děti na základě aktivit v e-booku rozvíjet?

Děti budou získávat elementární poznatky o planetě Zemi, sluneční soustavě a vesmíru, budou získávat povědomí o technickém vývoji lidstva a budou se seznamovat s vesmírnými objekty vytvořenými lidmi.

Děti dále budou rozvíjet zrakovou a sluchovou percepci, konstruktivní dovednosti, manipulaci s drobným materiálem, čísla a počet do deseti, geometrické tvary, logické myšlení a slovní zásobu.

vesmir uvod 2019 1000

Co v e-booku najdete?

V e-booku najdete obrázky jednotlivých planet, do který se děti budou snažit přiřadit chybějící část obrázku, náměty, jak dětem přiblížit vesmír, vesmírné double, náměty na tvoření s dětmi, počítání s raketou, vesmírné puzzle a pexeso, karty s vesmírnými loděmi k procvičení geometrických tvarů, vesmírné sudoku a další.

 

Je možné si vytisknout nějaké pomůcky pro výuku?

Součástí e-booku jsou drobné pomůcky k vytištění. V e-booku naleznete obrázky jednotlivých planet k procvičení zrakové percepce, vesmírné double, karty k procvičení čísel a počtu do deseti, vesmírné puzzle a pexeso, karty s vesmírnou lodí a mimozemšťany k procvičení geometrických tvarů, vesmírné sudoku a další drobné pomůcky.

 vesmir ukazka1 800

 

 Jaké pracovní listy v e-booku naleznete?

E-book obsahuje pět pracovní listů, prostřednictvím kterých si děti procvičí grafomotorické dovednosti, počet a čísla do pěti, prostorové pojmy, prostorovou orientaci a zrakovou percepci.

 vesmir ukazka2 800

 

 Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM