Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Děti se prostřednictvím aktivit v e-booku vydají do světa čar a kouzel a společně se strašidýlkem Hukálkem si připomenou tradici Památky zesnulých a americkou oslavu Halloween.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den

 strasidylkovani uvod 2019 1000

 

V čem se budou děti na základě aktivit v e-booku rozvíjet?

Děti si budou upevňovat zážitky, které jsou spojovány s Památkou zesnulých, zavzpomínají na zesnulé příbuzné a budou se učit rozlišovat mezi dobrem a zle. Děti si také procvičí čísla a počet do deseti, porovnávání, pojmy malý/větší/největší, manipulaci s různými materiály, stříhání, zrakovou a sluchovou diferenciaci, geometrické tvary, prostorové pojmy, logické myšlení, soustředění a postřeh.

 

 strasidylkovani ukazka 1000

 

Jaké pomůcky k vytištění v e-booku najdete?

V e-booku najdete motivační dopis od strašidýlka Hukálka, který může děti tématem provázet. Dále si můžete vytisknout barevné duchy, strašidelný hrad k procvičení geometrických tvarů, hrad k procvičení prostorových pojmů, karty k procvičení počtu a čísel do osmi, strašidýlkové sudoku, strašidelné doblle, strašidelné řady k procvičení číselné řady do deseti, karty k procvičení zrakové diferenciace a zrakové paměti, karty s písmeny a s čísly k procvičení první hlásky ve slově a k počtu slabik ve slovech.

 

 strasidylkovani ukazka2 1000

 

Jaké pracovní listy v e-booku naleznete?

E-book obsahuje tři pracovní listy, prostřednictvím kterých si děti procvičí grafomotorické dovednosti (dolní oblouk a hradby) a počet a čísla do sedmi.

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

 
 
Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM