Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

Aktivity v e-booku děti seznámí s nejznámějšími drobnými živočichy, se kterými se děti mohou setkat na loukách a v zahradách. Děti si díky jednotlivým aktivitám budou vytvářet k přírodě pozitivní vztah a rozvíjet úctu ke všemu živému.

 

Komu se e-book bude hodit

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol. E-book obsahuje náměty aktivit v průběhu celého dne, ale také inspiraci pro ranní kruh, pohybovou chvilku a pobyt venku.

 zivot v trave uvod 2019 1000

 

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet?

V e-booku naleznete 102 stran s aktivitami, díky kterým se děti seznámí s některými živočichy "žijících v trávě". Děti si dále procvičí logické myšlení, čísla a počet do deseti, jemnou motoriku, stříhání, porovnávání, prostorové pojmy, orientaci na ploše i v prostoru, zrakovou a sluchovou analýzu a syntézu. Děti si také budou rozvíjet svoji slovní zásobu.

 zivot v trave ukazka1 1000

 

Jaké pomůcky k vytištění v e-booku naleznete?

E-book obsahuje řadu pomůcek, které si mohou paní učitelky a páni učitelé vytisknout a pracovat s nimi s dětmi. Naleznou zde broučkové sudoku, veselou housenku a včelí úly k poznávání číselné a početní řady, tabulku se zvířátky k rozvoji orientace na ploše, puzzle, berušku, která ztratila své tečky, karty k rozkladu slov na slabiky a demonstrační obrázky drobných živočichů.

 

 zivot v trave ukazka2 1000

 

 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete tři pracovní listy, prostřednictvím kterých si děti procvičí počítání do pěti, sluchovou analýzu a syntézu a grafomotorické dovednosti (horní oblouk).

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena 170 Kč.

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM