Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete náměty pro seznámení dětí s obdobím babího léta a aktivity pro podporu pozitivního vztahu dětí k okolní přírodě.
 

Pro koho je e-book určen? 

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den v mateřské škole.

babi leto s pavouckem poutnicekm uvod 2019 1000

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V e-booku na 83 stranách naleznete přes 30 aktivit, které navazují na pohádku o pavoučkovi Poutníčkovi, která dětem jednoduchým způsobem přiblíží základní proměny přírody na konci léta.

Děti prostřednictvím aktivit budou rozvíjet jemnou motoriku, počet a čísla do deseti, budou rozlišovat a pojmenovávat základní i doplňkové barvy a procvičí si zrakovou percepci.

 babi leto s pavouckem poutnickem 2018 ukazka1 9001

Jaké pomůcky si budete moci vytisknout?

V e-booku k vytištění naleznete pavoučky, kterým děti budou počítat nožky, pavoučky k dechovému cvičení, pavoučky a jejich pavučinky, díky kterým budou děti řadit pavoučky do skupin podle barev, procvičí si pojmy největší/nejmenší a budou počítat do šesti, karty s barevnými pavoučky k procvičení barev, pavučinky pro barevné pavoučky, které budou děti skládat podle předlohy, sluníčka a jejich paprsky k procvičení počtu do devíti a základních i doplňkových barev a artikulační cvičení.

 
 
 

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete tři pracovní listy, díky kterým si děti procvičí počítání do šesti a některé grafomotorické prvky (dolní oblouk, zuby).

babi leto s pavouckem poutnicekm 2018 ukazka2 900

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 
 
 
Cena: 170 Kč
 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM