Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete aktivity, které jsou motivované jablíčky. Děti se ale prostřednictvím jednotlivých činností budou seznamovat i s dalším nejznámějším ovocem.

 

Komu se bude e-book hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří v e-booku naleznou náměty aktivit pro celý den v mateřské škole.

jablickohrani uvod 2019 1000

V čem se budou děti rozvíjet?

Děti budou prostřednictvím jednotlivých činností získávat elementární poznatky o ovoci, budou se učit pojmenovávat nejznámější druhy ovoce a budou nenásilnou formou motivovány k jeho konzumaci.

Děti si dále procvičí zrakovou diferenciaci, čísla a počet do deseti, geometrické tvary a budou poznávat ovoce všemi smysly.

 

Co v e-booku všechno naleznete?

V e-booku na 99 stranách naleznete řadu aktivit, které jsou určené jak pro celou skupinu dětí, tak i pro dvojice či jednotlivce. Některé aktivity obsahují drobné pomůcky k vytištění. V závěru e-booku naleznete několik námětů na jablíčkové odpoledne s rodiči, jablíčkový diplom a medaili.

 

jablickohrani ukazka 1 1000 

 

Jaké pomůcky si budete moci vytisknout?

V e-booku naleznete karty s překrývaným ovocem k procvičení zrakového vnímání, početní řady s jablíčkem, kartu k procvičení geometrických tvarů a barev, obrázková jablíčka k procvičení zrakové diferenciace, obrázky s jabloní k procvičení jemné motoriky a počtu do devíti, červíky v jablíčku k procvičení čísel a počtu, ovocné pexeso, demonstrační obrázky nejznámějšího ovoce a několik pomůcek pro jablíčkové odpoledne s rodiči.

 

 V e-booku naleznete náměty pro jablíčkové odpoledne s rodiči

V e-booku se nachází několik námětů, které mohou paní učitelky zařadit do zábavného odpoledne s rodiči. V rámci jednotlivých aktivit rodiče jednoduše zjistí, jaké dovednosti dítě již bez problémů zvládá a která oblast je potřeba ještě procvičovat. Aktivity jsou zaměřené na matematické představy, grafomotoriku, poznávání ovoce podle chutě, zrakovou percepci a artikulaci mluvidel. Paní učitelky mohou využít i pracovních listů. 

 

jablickohrani ukazka 2. 1000

 

 Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete čtyři pracovní listy, díky kterým si děti procvičí zrakovou percepci, grafomotorické dovednosti (svislé čáry) a řazení podle velikosti.

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM