Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

V e-booku naleznete zábavné aktivity, které navazují na úvodní pohádku o Zeleninovém království a zaměřují se na získávání elementárních poznatků o zelenině.

 

Komu se e-book bude hodit?

E-book je určen především pro paní učitelky a pány učitele mateřských škol, kteří chtějí děti seznámit se základními druhy zeleniny. V e-booku se nachází aktivity pro děti předškolního věku pro celý den v mateřské škole.  

 zeleninov kralovstvi uvod 2019 1000

 

Co v e-booku naleznete a v čem se budou děti rozvíjet? 

V e-booku naleznete na 89 stránkách tradiční i méně obvyklé aktivity, díky kterým děti získají základní povědomí o zelenině. Jednotlivé aktivity navazují na motivační pohádku o Zeleninovém království, do kterého se společně vydá Honzík s Amálkou.

Děti prostřednictvím jednotlivých aktivit budou poznávat a učit se pojmenovat jednotlivé druhy zeleniny, budou počítat do deseti, procvičí si barvy a jemnou motoriku, zahrají si pexeso, budou rozdělovat slova na slabiky a slabiky ve slově počítat, budou se učit rozlišovat počáteční hlásku ve slově, procvičí si zrakovou diferenciaci, zrakovou paměť i zrakovou analýzu a syntézu.

 

zeleninov kralovstvi ukazka1 1000

Jaké pomůcky k tématu v e-booku naleznete?

V e-booku se nachází karty k počítání mrkviček se zajíčkem, karty k procvičení základních i doplňkových barev, zeleninové pexeso, karty k procvičení rozkladu slov na slabiky a určování první hlásky ve slově, karty k poznávání jednotlivých druhů zeleniny a jejich stínů, zeleninové dobble a zeleninové puzzle.

 zeleninove kralovstvi ukazka2 1000

Součástí e-booku jsou i pracovní listy. 

V závěru e-booku naleznete tři pracovní listy, prostřednictvím kterých si děti procvičí zrakové vnímání, počítání do šesti a grafomotorické dovednosti (kruh)

 

Další informace o e-booku: 

E-book je ve formátu PDF. Po odeslání nezávazné objednávky obdržíte na Váš e-mail rekapitulaci. Pokud s rekapitulací souhlasíte, lze e-book zaplatit bankovním převodem. Odkaz na stažení e-booku obdržíte na e-mail cca do 3 pracovních dnů (ve chvíli, kdy se platba připíše na náš účet).

 

Cena: 170 Kč

 

 

Snažíme se poskytnout služby v co nejvyšší kvalitě, proto naše stránky využívají technologii cookies. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete zde
VÍCE INFORMACÍ ROZUMÍM